Kişisel bakım ve
güzellik üzerine
gözümüze çarpanlar.

Görkemli Saçlar için Duyulara Hitap Eden Bir Deneyim

Müşterilerimiz salonumuza geldiklerinde onların saçlarına mükemmel ve özenli bir deneyim sunmak bizim işimizdeki en büyük motivasyondur. Bu nedenle, güzellik ritüelleri ile her anı özel kılıyoruz.

“Chronologiste” saçı yücelten gençlik iksiri etkisi yaratan olağanüstü bir bakım. Mükemmele giden yoldaki küçük adımlar havyar taneleri ile hayat buluyor. Sonuç: karşı konulamaz, çarpıcı, büyüleyici ve güçlü saçlar. Chronologiste müşterilerimize uygulamaktan mutluluk duyduğumuz en değerli, mucizevi iksirdir.

Yıpranmış Saçlar İçin Yeni Zırh

Yıpranmış saç, güçsüzlüğü ve parlaklık kaybıyla hemen kendini belli eder: derinlemesine bakıma ihtiyaç duyar. Kimi zaman doğal nedenlerle kimi zamansa şekillendirme alışkanlıkları nedeniyle saç pulları bütünlüğünü kaybeder ve saç düzensizliklerine neden olur.

Résistance Serisi 3 aşamalı güzellik ritüeliyle aşırı yıpranmış saçları içten canlandırmamızı sağlıyor. Ardından müşterimizin saç yapısına göre tutuş sağlamak için köpük, sprey ya da süt öneriyoruz. Böylece müşterilerimiz saç telini içeriden onaran bir bakım ile sağlam, pürüzsüz ve parlak saçlara sahip oluyor.

Tüm Kuru Saçlar Aynı Değildir

Kuru saç çok fazla dikkat ister: mat ve hassastır. Kuruluğunun altında bir çok farklı neden yatar; genetik ya da günlük alışkanlıklar gibi. Fön, yanlış ürün kullanımı, tekrarlanan saç rengi gibi nedenler saçı hassaslaştırır. Bu nedenlerden dolayı kuru saç çeşitleri farklıdır.

Bizim işimiz müşterilerimizin saç problemini teşhis ettikten sonra uygun bakımı yapmaktır. Kérastase, farklı kuru saç çeşitlerini göz önüne alarak geliştirdiği "Nutritive Serisi"yle müşterilerimiz için en uygun ürünü seçmemizi sağlıyor.3 adımdan oluşan besleyici bakım ile her saça uygun ürünlerle saçı besleyip hafiflik kazandırıyor. Kérastase tarihindeki en ikonik bakım olan Masquintense ile birlikte bu seri yoğun beslenme sağlayarak saçı canlandırıyor.

3 Ayda 1700 Yeni Saç Teli

Konu saç olduğunda her kadının bir ideali vardır: ipek gibi yumuşak, parlak, gür ve kalın telli saçlar. Eğer saç yenilenmesi gözle görülür şekilde sağlıklı gerçekleşiyorsa, bu elbette mümkün. Densifique saç köklerini hedef alarak saç yoğunluğu üzerinde etki eder.

Bu formülün kusursuzluğu bir yandan santimetre karede saç miktarını artıran Stemoxydine molekülüne, diğer yandan saçı saran ve yapılandıran polimerler ve vitamin bileşenlerine dayanır. Saç yoğunluğunu arttırmak için Densifique kullanımını tavsiye ediyoruz.

Erkek Saç Bakımı Nasıl Yapılır? Herkes Tarafından Bilinen Güzellik Sırları